Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı şartları, kullanım şartı olarak kabul edilmiştir. Bu yüzden her ziyaretçi sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.

Sitede yer alan yazılar sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitede yer alan bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı değildir.

Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerikler farklı kaynaklardan derlenerek oluşturulmuş, öneri ve bilgilendirme yazısıdır. Bu sitede yer alan tüm içerikler okurları bilgilendirmek amacıyla yazılmıştır ve bilgilerin doğruluğu garanti edilememektedir.

tespit.net internet sitesi içerisinde yer alan hiçbir bilgi, yorum ve tavsiye “yatırım danışmanlığı” kapsamında değildir.

Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir, sitedeki bilgiler tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir.

Sağlık konu yazılar ve içerikler kesin teşhis ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Herhangi bir sağlık sorunu karşısında mutlaka doktorunuza başvurunuz. Unutmayın sağlık sorunlarında uygulanan tedavi yöntemleri kalıtsal özellikleri, bireylerin biyolojisi, alerjik yönleri, boy, yaş, kilo farklılıkları ve bunlar gibi yüzlerce farklı duruma göre değişiklik gösterebilir. Sağlık sorunlarınızın tedavisinde size ancak ve ancak doktorunuz yardımcı olabilir.

tespit.net internet sitesinde yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir! Doğabilecek maddi ve manevi sorunlardan tespit.net sorumlu değildir.

tespit.net internet sitesinde bulunan bilgiler, farklı kaynaklardan yararlanarak oluşturulmaktadır. Danışmanlık olarak değerlendirilmemesi gerekmektedir. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin tamamı araştırmalar sonucunda yazılmaktadır. Burada bulunan içerikler sizlerin isteklerinize ve kişiliğinize uygun olmayabilir. Bu sebep ile sadece burada bulunan içeriklere dayanılarak kararların alınması beklentinizi karşılayamayabilir.

Sitemize girerek ve sitemizi kullanarak bu ilkeleri kabul etmiş olursunuz. Bu ilkeler tespit.net topluluğu tarafından istenilen zaman değiştirilebilir. tespit.net yapılan değişiklikler ile alakalı kullanıcıları bilgilendirmek ile yükümlü değildir. Değişiklikleri kullanıcıların zaman zaman girip takip etmelerini tespit.net topluluğu olarak önermekteyiz.

Her ziyaretçi sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.