Youtuber Polina Chursanova kimdir? Polina Chursanova nerede doğdu? Aslen nereli? İşte Polina Chursanova biyografisi.

Polina Chursanova, 19 Mayıs 1996 tarihinde Rusya’da dünyaya geldi. Boğa burcudur. Babası Türk, annesi Rus bir ailenin tek çocuğudur. İlkokul eğitimine Rusya’da başladı fakat 2002 senesinde ailesi İstanbul’a taşınmaya karar verdi. Türkiye’de ise anaokulu eğitiminden başladı. 2006 senesinde babasının işlerinden dolayı Antalya’ya taşındılar.

Liseyi Antalya’da bitirdi. İlk olarak Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümünde eğitim almaya başladı. Birinci sınıfın birinci döneminde bölümü istediğini fark ederek bıraktı. Şu an Amerika New York’da bulunan Fashion Institute of Techonolgy (Moda Teknolojisi) Üniversitesi’nde eğitime devam etmektedir.

Polina Chursanova, Youtube’a 27 Ağusots 2015 tarihinde katılmıştır. İlk olarak Türkçe ve Rusça olmak üzere iki adet Youtube Kanalı’na sahip olan Chursanova, Rusça kanalını kapatmıştır. Türkçe kanalında günlük vlog ve gezi videolarına yer vermektedir.

Polina Chursanova’nın kendisine ait The Vibes NYC isimli markası vardır. Markasının imzası bulunan tişört ve defter satmaktadır.