Beşiktaş Spor Salonları

İstanbul Beşiktaş spor salonları ile istemiş olduğunuz görüntüye ulaşabilirsiniz. Beşiktaş’ta bulunuyorsanız ve iyi bir spor salonu arıyorsanız bu yazı ile bulunduğunuz yere en yakın spor salonunu bulabilirsiniz.

Spor yapmaya karar vermek ve bu kararın hemen sonrasında doğru bir spor salonu bulmak zor olabilir. Bu içerik ile hem konumunuza yakın hem de isteklerinizi karşılayabilecek spor salonu bulabilmeniz mümkün. Beşiktaş spor salonu tavsiyeleri için içeriğimizi sonuna kadar okuyabilirsiniz. İşte Beşiktaş spor salonları;

Body Club No:1903

Beşiktaş spor salonları arasında bulunan Body Club No:1903, modern şehir kulüplerinden bir tanesi. Body Club No:1903, Beşiktaş Mehmet Üstünkaya No: 1903 Sosyal Tesislerinde hizmet veriyor. Modern donanımları ve farklı mimarisi ile sporseverlerin dikkatini çekiyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07.00 ve 23.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Cumartesi ve Pazar günleri ise 08.00 ve 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Le Meridien İstanbul Etiler Explore SPA & Fitness

Beşiktaş fitness salonu olarak hizmet veren Le Meridien İstanbul Etiler Explore SPA & Fitness, etkileyici ortamında kendinizi tekrar yaratacaksınız. Özel masajlar, Türk Hamamı, açık ve kapalı havuzları, özel dinlenme odaları, buhar odaları sağlamış olduğu hizmetler arasında. Özel eğitmenler eşliğinde pilates de yapabilirsiniz. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07.00 ve 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Le Meridien İstanbul Etiler Explore SPA & Fitness, Cumartesi ve Pazar günleri ise 08.00 ve 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Mercure Hotel Pasifik Fitness

Gayrettepe fitness salonu olarak hizmet veren Mercure Hotel Pasifik Fitness, Mercure Istanbul City Bosphorus’da hizmet vermekte. İki farklı bölümden oluşan tesiste fitness alanı, buhar banyosu, bir adet kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, çocuk havuzu, cafe ve vitamin bar yer almakta. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07.00 ve 23.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Mercure Hotel Pasifik Fitness, Cumartesi ve Pazar günleri ise 06.30 ve 23.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Carrera Fitness Bellevue Residence

Beşiktaş spor salonu olarak hizmet veren Carrera Fitness Bellevue Residence, Etiler Bellevue Rezidance içerisinde yer alıyor. Bu spor salonu son teknoloji spor ekipmanlarına sahip. Tecrübeli özel eğitmenlere danışarak, sporunuzu daha etkin bir hale getirebilirsiniz. Tesis yağ ölçümü, supplement otomat, duş, cafe, sauna ve havuz hizmeti vermekte. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06.30 ve 23.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Carrera Fitness Bellevue Residence, Cumartesi ve Pazar günleri ise 08.00 ve 21.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Arena Fitness

Beşiktaş Dikilitaş bölgesinde hizmet veren Arena Fitness, merkezi bir konumda yer alıyor. Arena Fitness Spor Salonu ozon terapi, fitness, parsonal training, crunch, kardiyo hizmetlerinin yanı sıra duş, cafe ve kablosuz internet erişimi hizmeti veriyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 10.00 ve 23.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Arena Fitness Spor Salonu, Cumartesi ve Pazar günleri ise 12.00 ve 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Tunç Fitness Club

Beşiktaş spor salonları arasında bulunan Tunç Fitness Club, merkezi bir konumda yer alıyor. Sağlıklı, hijyenik ve temiz bir ortam içerisinde sabah kadınlar için özel saatleri ile hizmet veriyor. Salon, fitness ve gym için oldukça uygun. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 09.00 ve 23.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Tunç Fitness Club, Cumartesi ve Pazar günleri ise 09.00 ve 21.00 saatleri arasında hizmet veriyor.