Bakırköy Spor Salonları

İstanbul Bakırköy spor salonları ile eğer Ataşehir’de bulunuyorsanız ve iyi bir spor salonu önerisi arıyorsanız bu içerik ile konumunuza en yakın spor merkezini bulabilirsiniz.

Spor yapmaya karar vermek ve bu kararın hemen sonrasında doğru bir spor salonu bulmak zor olabilir. Fakat hem konumunuza yakın hem de isteklerinize tam olarak uygun olabilecek spor salonu bulabilmeniz mümkün. Bakırköy spor salonu tavsiyeleri için yazımızı okuyabilirsiniz. İşte Bakırköy spor salonları;

Power House

Bakırköy Kartaltepe spor salonları arasında yer alan Power House Spor Salonu, en fazla tercih edilen spor salonları arasında bulunuyor. Sporseverlerin en fazla tercih etmesinin nedeni ulaşıma olan kolaylığı. İncirli metre çıkışına yürüme uzaklığında olan bu salonda uzman personellerde bulunuyor. Butik konsepte hizmet veren Power House, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 10.30 ve 23.00 arasında hizmet veriyor. Cumartesi günü ise 14.00 ve 20.00 saatleri arasında hizmet verirken Pazar günü hizmet vermiyor.

A-kar Spor Merkezi

Bakırköy spor salonları arasında bulunan A-kar Spor Merkezi, yeniliğe önem veriyor. Butik tarzda hizmet veren bu salon vücut geliştirme ve fitness alanında gelişmek isteyenlerin tercihi olacaktır. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 10.00 ve 23.00 arasında hizmet veriyor. Cumartesi günü ise 13.00 ve 17.00 saatleri arasında hizmet verirken Pazar günü hizmet vermiyor.

Prime Fitness

Barkırköy İncirli spor salonları arasında bulunan Prime Fitness, İstanbul’un en popüler caddelerinden bir tanesi olan İncirli’de spor severlere kapılarını aralıyor. En fazla dikkat çekici özelliği ise geniş hizmet saatleri. Bakırköy fitness salonu olarak hizmet vermesinin yanında pilates, boks, reformer, TRX, spinning, zumba gibi dersler de veriliyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri saat 07.00 ve 23.59 saatleri arasında hizmet veren Prime Fitness, Cumartesi ve Pazar günleri ise 08.00 ve 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Eflatun Bakırköy

Bakırköy spor salonları arasında yer alan Eflatun Bakırköy, kadınlara özel zumba ve pilates gibi grup derslerine katılabilecek olduğunuz bir spor salonudur. Butik tarzda hizmet veren Eflatun Bakırköy’de soyunma odası ve duş imkanları da bulunmakta. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 11.30 ve 21.30 arasında hizmet veriyor. Cumartesi günü ve Pazar günü hizmet vermiyor.

Iguana Spor Merkezi

Bakırköy spor salonu olan Iguana Spor Merkezi, butik tarzda hizmet veriyor. Küçük ve samimi bir alan içerisinde butik tarzda hizmet arayan sporseverler için Iguana Spor Merkezi en iyi tercih olacaktır. Ayrıca duş ve soyunma odası gibi olanakları da bulunmaktadır. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri saat 09.00 ve 22.30 saatleri arasında hizmet veren bu spor salonu, Cumartesi ve Pazar günleri ise 09.00 ve 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.