Bahçelievler Spor Salonları

İstanbul Bahçelievler spor salonları ile eğer Bahçelievler’de bulunuyorsanız ve iyi bir spor salonu arıyorsanız bu içerik ile size en yakın spor merkezini, fitness salonunu, pilates stüdyosunu bulabilirsiniz.

Spor yapmaya karar vermek ve bu kararın hemen sonrasında doğru bir spor salonu bulmak zor bir durum haline dönüşebilir. Ancak hem bulunduğunuz yere yakın hem de isteklerinize tam olarak uyabilecek spor salonu bulabilmeniz mümkün. Bahçelievler spor salonu tavsiyeleri için yazımızı okuyabilirsiniz. İşte Bahçelievler spor salonları;

  • Flamingo Gym Bahçelievler

Bahçelievler spor salonları arasında yer alan Flamingo Gym Bahçelievler aynı zamanda fitness salonu. Zayıflama, vücut geliştirme, kilo almanın yanı sıra solaryum ve sauna hizmetleri sunmakta. Flamingo Gym Bahçelievler, sadece kadınlara hizmet vermekte olup; açık olma süresi, haftalık ders programı ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 08.00 ve 22.30 saatleri arasında hizmet veren bu spor salonu Cumartesi günü ise 09.00 ve 21.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Pazar günü ise hizmet vermiyor.

  • Efor Spor Merkezi

Güngören spor salonları arasında bulunan Efor Spor Merkezi, dört yüz metrekarelik bir alan içerisinde yenilikçi yapısı ile hizmet veriyor. Uzman eğitmenleri ile beraber vücut geliştirme ve fitness alanında spor yapabilirsiniz. Efor Spor Merkezi’nde cafe de bulunuyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 09.00 ve 21.30 saatleri arasında hizmet veren bu spor salonu Cumartesi günü ise 10.00 ve 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Pazar günü ise hizmet vermiyor.

  • Ladies Dream

Bahçelievler spor salonları arasında yer alan Ladies Dream, Bahçelievler Metroport içerisinde bayanlara özel olarak hizmet veriyor. Alanında uzman eğitmenleri ve grup dersi programları ile gün içerisinde spor yapabileceksiniz. Grup dersleri arasında step, spinning, zumba, pilates, total body, ste, buts and guts, stronger bulunuyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 08.00 ve 21.00 saatleri arasında hizmet veren bu spor salonu Cumartesi ve Pazar günü ise 08.00 ve 21.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

  • Aikimode Aiki Akademi Bahçelievler

Bakırköy Botanik Park’a yakın konumu ile hizmet vermektedir. Avrupa’nın ve Türkiye’nin en modern ve en büyük Aikido merkezlerinden bir tanesidir. Üç farklı stüdyosu bulunmaktadır. Tüm malzemeleri kalitelidir. Nitelikli ve kaliteli eğitim sunmaktadır. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 08.00 ve 21.00 saatleri arasında hizmet veren bu spor salonu Cumartesi ve Pazar günü ise 11.00 ve 16.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

  • Flamingo Gym Bahçelievler

Kadınlara özel olarak hizmet veren spor salonu olan Flamingo Gym Bahçelievler, sertifikali personelleri ile hizmet veriyor. Geniş çalışma saatleri ve grup ders programı ile sizi etkilemeyi başaracaktır. Grup dersleri olarak pilates, aerobik ve zumba bulunmakta. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07.00 ve 21.00 saatleri arasında hizmet veren bu spor salonu Cumartesi ve Pazar günü ise 08.00 ve 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

  • Gym Zone

Bahçelievler spor salonu olarak hizmet veren Gym Zone, kaliteli spor deneyimi ile sporseverleri etkiliyor. Ferah ve geniş spor alanı, donanımlı spor aletler, deneyimli personeli ile hizmet veriyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 09.00 ve 23.00 saatleri arasında hizmet veren bu spor salonu Cumartesi günü 09.00 ve 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Pazar günü ise 12.00 ve 18.00 saatleri arasında hizmet vermekte.

  • Eflatun Bahçelievler

Bahçelievler spor salonu olarak hizmet veren Eflatun Bahçelievler, kadınlara özel cardio, fitness, pilates, zumba gibi eğitimler ve olanaklar sunan bir spor salonu olarak hizmet veriyor. Butik yapısı ve personelinin deneyimi ile spor yapmak daha keyifli hale gelecektir. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 11.00 ve 21.30 saatleri arasında hizmet veriyor. Cumartesi ve Pazar günleri ise hizmet vermiyor.