İstanbul Ataşehir spor salonları ile eğer Ataşehir’de bulunuyorsanız ve iyi bir spor salonu arıyorsanız bu içerik ile size en yakın spor merkezini bulabilirsiniz.

Spor yapmaya karar vermek ve bu kararın hemen sonrasında doğru bir spor salonu bulmak zor olabilir. Fakat hem bulunduğunuz yere yakın hem de isteklerinize tam olarak uyabilecek spor salonu bulabilmeniz mümkün. Ataşehir spor salonu tavsiyeleri için yazımızı okuyabilirsiniz. İşte Ataşehir spor salonları;

Ataşehir Spor Salonları

  • Urban Riders
  • Eurogym Sports
  • GD Academia d’Esports
  • Corssfit Balaban
  • Sheraton Grand Sia Fitness Club
  • Private Pilates Center

Urban Riders

Ataşehir spor salonları arasında bulunan Urban Riders ile spor anlayışınızı değiştirebilirsiniz. Yaşamın getirmiş olduğu tüm zorluklar, günün stres ve yorgunluğunu kaliteli eğitmenler eşliğinde eğlenceli atmosfer içerisinde atacaksınız. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07.00 ve 22:00 saatleri arasında hizmet veren bu spor salonu Cumartesi ve Pazar günleri 09.00 ve 17.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Eurogym Sports

Nar Point AVM içersinde yer alan Eurogym Sports, gym, fitness ve cardio için en iyi spor salonlarından bir tanesi. Üst düzey teknolojik aletlerin kullanılmış olduğu bu spor salonunda aynı zamanda hijyen ve dekorasyon üst düzeyde. Zumba, yoga ve pilates gibi grup derslerde bulunuyor. Eurogym Sports’da buhar odası yer alıyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07.00 ve 23:00 saatleri arasında hizmet veren bu spor salonu Cumartesi ve Pazar günleri 08.00 ve 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

GD Academia d’Esports

GD Academia d’Esports, Ataşehir spor salonu olarak hizmet veriyor.

Ataşehir fitness spor salonları arasında bulunan GD Academia d’Esports, Fatih Sultan Mehmet Hastesi yanında bulunması nedeni ile İstanbul’un her bölgesinden gelen spor severlere kolay ulaşılabilen bir lokasyonda bulunuyor. Dört yüz’e yakın spor ekipmanlı Gym/Cardio alanı ile mekanın rahat atmosferi içerisinde spor yapmanın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Sadece yaz aylarında kullanıma açılan özel açık havuzunda yüzebilirsiniz. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 07.00 ve 23.00 saatleri arasında hizmet veren bu spor salonu Cumartesi ve Pazar günü 09.00 ve 20.30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Crossfit Balaban

Ataşehir crossfit eğitimi için oldukça ideal bir spor salonu olan Crossfit Balaban, profesyonel eğitmenler ile yapacağınız fiziksel aktivetelerin yanı sıra pilates, kickboks ve plates gibi derslerde yer almakta.

Sheraton Grand Sia Fitness Club

Ataşehir fitness spor salonları arasında bulunan Sheraton Grand Sia Fitness Club, bir spor merkezi ve fitness salonu olmaktan ziyade “The City Club” olarak hizmet verir. Fitness bölümü; spor atkiviteleri, kardiyo makineleri, tracking ve fonksiyonlu ekipmanların bulunduğu bir şekilde hazırlanmıştır. Aynı zamanda Ataşehir yoga merkezi olarak da biliniyor olsa bile pilates ve gyrokinesis eğitimleri ve kursları da içerir. Buhar odaları, dinlenme alanları, sauna ve havuz imkanları bulunmaktadır. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 07.00 ve 23.00 saatleri arasında hizmet veren bu spor salonu Cumartesi ve Pazar günü 08.00 ve 21.30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Private Pilates Center

Ataşehir pilates stüdyosu olarak hizmet veren Private Pilates Center’da uzman eğitmenlerin bulunduğu en iyi spor salonları arasında bulunuyor. Eğer Ataşehir’de yaşıyor ve pilates öğrenmek istiyorsanız en iyi seçim olacaktır. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 06.00 ve 21.00 saatleri arasında hizmet veren bu pilates stüdyosu Cumartesi ve Pazar günü 09.00 ve 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.